KS Zbytowa - Długołęka 2000 3:1!

Nasz zespół pokonał na własnym obiekcie drużynę z Długołęki 3:1.

Mecz od początku był wyrównany, jednak to nasza drużyna wyszła zwycięsko z tego pojedynku. Pierwszą bramkę w meczu jeszcze w pierwszej połowie zdobył Łukasz Ciszewski po asyście Pawła Jurkiewicza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Jednak już w pierwszej minucie drugiej połowy goście wyrównują po samobójczym trafieniu naszego kapitana. Drużyny idą na wymianę ciosów, tworząc co chwile groźne sytuacje. Wymarzoną bramkę na 2:1 dla naszego zespołu zdobył Paweł Jurkiewicz, który nie pomylił się z 11 metrów. 10 minut przed końcem spotkania bramkarz Długołęki popełnia błąd, sytuacje tą wykorzystuję Jurek który zabiera futbolówkę bramkarzowi i ustala wynik spotkania.

SKŁAD KS: Skuza, Klat.M, Koperniak,Mazur, Lisiak (Bielski), Zwiernik, Ciszewski.Ł, Ciszewski.P, Hajduk (Kalisz), Jarosik (Mazgaj), Jurkiewicz (Tyczyński)