KS Zbytowa - GKS Kobierzyce - zapowiedź!

Już jutro podopieczni Rafała Klat na własnym obiekcie zmierzą się GKS'em Kobierzyce. Rywal ten zajmuję 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Zawodnicy z Kobierzyc na 12 meczy wygrali 4, zremisowali tylko raz, natomiast przegrali aż 8 spotkań. Bilans ich bramek brzmi następująco 47-29. Najwyższe zwycięstwo naszych sobotnich rywali to wygrana aż 15:0 nad Widawą Bierutów! Natomiast najwyższa porażka miała miejsce dnia 18.10.2014 roku kiedy to ulegli naszemu zespołowi aż 7:2. GKS Kobierzyce rundę wiosenną rozpoczeli od przegranej 3:2 z Sokołem Smolec, natomiast tydzień pózniej ulegli zawodnikom z Bierutowa 3:2. KS Zbytowa natomiast rundę wiosenną rozpoczeła od pewnej wygranej 6:1 nad Czarnymi Kondratowice, lecz tydzień pózniej w meczu z Forzą nie było tak kolorowo zawodnicy obu drużyn do ostatnich minut walczyli o 3 punkty. Ostatecznie KS pokonał Forzę 6:5 a 4 bramki strzelił wówczas Karol Klat. Bilans bramkowy naszych zawodników to 63:25. Zbytowa już 7 meczy z rzędu kończy zwycięsko, pozwoliło to nam z 5 miejsca wskoczyć na 2. Trener Rafał Klat nie będzie mógł skorzystać z Adriana Raka i Patryka Jarosińskiego (obaj kontuzje). Miejmy nadzieje że KS Zbytowa poradzi sobie bez tych zawodników. ZAPRASZAMY.

KTO? KS ZBYTOWA - GKS KOBIERZYCE
KIEDY? 18.04.2015