Pierwsza porażka...

Przez pierwsze 20 minut spotkania nas zespół przyjął 3 ciosy od gości w postaci bramek. Spotkanie było wyrównane, każda ze stron mogła zdobyć kilka bramek. Jednak tego dnia zawodziła skuteczność. Nadzieje na dobry wynik w tym spotkaniu, dała bramka zdobyta przez Zbigniewa Lisiaka po pięknym strzale w okienko. Do przerwy 3:1 dla Nadolic. Drugą część meczu rozpoczęliśmy od ataków na bramkę Piasta. Po 15 minutach ofensywnej gry wreszcie wpadła bramka, którą zdobył Paweł Jurkiewicz. Gdy wydawało się że gol dający remis jest kwestią czasu, niespodziewanie goście strzelają bramkę i "zabijają" spotkanie. Była to pierwsza porażka w sezonie, za tydzień zagramy z Borowianką Borowa.                                                 Skład KS: Skuza, Zbylut, Klat, Koperniak, Zwiernik, Ciszewski.Ł, Ciszewski.P, Kalisz, Hajduk, Jurkiewicz Lisiak                          rezerwowi: Grad, Balicki, Bielski, Tyczyński, Jarosik, Mazgaj