Zbytowa przegrywa w Szczodrowie!

Nasz zespół przegrał na wyjeździe 3:2 z drużyną Gromu Szczodrów. Gracze Gromu strzelili bramkę w pierwszej połowie z rzutu wolnego. Pod koniec pierwszej odsłony karnego nie wykorzystał Paweł Jurkiewicz. Po przerwie KS wyrównał po golu Pawła Jurkieiwcza, jednak chwilę później nasi zawodnicy stracili bramkę na 2:1 kolejny raz z rzutu wolnego. Pod koniec spotkania zawodnicy ze Zbytowej grali w 9 po tym jak czerwone kartki w jednej akcji obejrzeli Piotr Skulina i Kamil Zdęba. Chwilę później gracze KS'u wyrównali. Niestety w ostatniej akcji meczu sędzia podyktował rzut karny dla Szczodrowa. Jedenastkę na bramkę zamienił jeden z zawodników Gromu. KS Zbytowa zajmuję aktualnie 9 miejsce w tabeli z 7 punktami na koncie. Warto również odnotować kolejne dwa debiuty w naszej drużynie. W drugiej połowie na boisku pojawili się Dawid Szramski (16 lat) Adrian Wruszczak (16 lat).

SKŁAD KS'U: Skulina, Zwiernik, Ciszewski.Ł, Lisiak, Grzyb, Mazgaj, Ciszewski.B. Zdęba, Jurkieiwcz, Sus, Klat

REZERWOWI: Balicki, Wruszczak, Szramski